Partnerzy

Partnerzy

SPONSOR STRATEGICZNY – SERWITECH

Jesteśmy Grupą Serwisową stworzoną przez ludzi związanych od wielu lat z branżą techniki magazynowej i transportu bliskiego. Naszą domeną jest: fachowość, solidność i elastyczność. Działamy wspólnie w różnych miejscach w kraju, aby obsługiwać Państwa szybko i profesjonalnie niezależnie od położenia Waszych firm.

Jako alternatywa dla serwisów fabrycznych, oferujemy:

  • przygotowanie wózków pod UDT
  • serwis baterii trakcyjnych
  • sprzedaż nowych wózków widłowych oraz wózków z rynku wtórnego
  • doradztwo przy zakupie
  • wynajem wózków widłowych
  • atrakcyjne ceny

Grupa SERWITECH jest Sponsorem Strategicznym zespołów S4S od początku istnienia organizacji. Połączyła Nas pasja do squasha oraz chęć realizacji ambitnych celów.

Polecamy serdecznie!

___________________________________________________________________

PARTNER TECHNICZNY – HEAD POLSKA

HEAD jest wiodącym, światowym dostawcą wysokiej jakości sprzętu i odzieży dla zawodników i sportowców na wszystkich poziomach zaawansowania. Mamy pięć dywizji: sporty zimowe, sporty rakietowe, sporty wodne, odzież sportowa i produkty licencjonowane. Od czasu naszej premiery na rynku w 1950 r. osiągnęliśmy opinię najnowocześniejszego wzornictwa, doskonałości inżynieryjnej i pasji do wspierania wszystkich sportów, wszędzie.

Światowej klasy osiągi wymagają najlepszego sprzętu i dlatego naszym celem jest zapewnienie sportowcom i zawodnikom na każdym poziomie zaawansowania, dokładnie tego, czego potrzebują, aby wygrywać. Firma HEAD jest Partnerem Technicznym S4S od roku 2017. Produkty marki HEAD dostępne są w ofercie naszego klubu. Masz wątpliwości lub pytania odnośnie rakiet, butów i pozostałego asortymentu? Zapraszamy do Nas z miłą chęcią ci pomożemy.

Polecamy serdecznie!

_____________________________________________________________________________________

PARTNER BIZNESOWY – BOSCH DIESEL SERVICE ADAMCZYK – ASO ADAMCZYK

Bosch Diesel Service Adamczyk – ASO  Adamczyk   jest firmą o długoletnich tradycjach, posiadającą autoryzację renomowanych firm na światowym rynku motoryzacyjnym produkujących elementy układów zasilania paliwem diesla (pompy i wtryskiwacze) takich jak: Bosch, Delphi, Siemens i Denso. Naszą główną specjalizacją już od ponad 25-lat była i jest naprawa samochodów z silnikiem diesla oraz podzespołów takich jak pompy wtryskowe wtryskiwacze pompowtryskiwacze. Niewątpliwym atutem jest wykwalifikowana kadra z wieloletnim stażem w naszej firmie i ogromnym bagażem doświadczeń, część załogi pracuje w naszej firmie już od dwudziestu lat.

Polecamy serdecznie!

_____________________________________________________________________________________

DOŁĄCZ DO NAS – ZOSTAŃ PARTNEREM S4S!

Jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do Partnerów Team S4S, napisz do nas na adres mailowy l.piasecki@s4silesia.pl