Trening indywidualny z Sebastianem Weberem

Trening indywidualny z Sebastianem Weberem

Rozwijaj się pod okiem certyfikowanego trenera

Co zyskasz dzięki zajęciom pod okiem trenera?

  • poznasz podstawy gry w squasha
  • dowiesz się, jak trzymać i prowadzić rakietę przy uderzeniu
  • nauczysz się podstawowych zagrań
  • Cena: 80 zł/1h*
  • Cena kortu: -50%
  • Honorujemy karty: Multisport, OK system, Medicover

* Cena dotyczy lekcji z trenerem, w zajęciach mogą uczestniczyć dwie osoby. Sebastian dostępny jest w wybrane dni po umówieniu treningu w recepcji klubu. Opłata za kort naliczana jest osobno.

Cena kortu -50%!

Sprawdź, czy trening z Sebastianem jest dobrym rozwiązaniem dla Ciebie – skorzystaj z pierwszych zajęć i zapłać za kort połowę ceny.

Dołącz do nas

Trening z Sebastianem Weberem – dla kogo?

Chcesz zacząć grać w squasha? A może masz już za sobą kilka meczów i czujesz, że warto coś poprawić? To dobry moment, aby zdecydować się na indywidualne zajęcia z Sebastianem. To Twoje początki? Wtedy poznasz zasady gry w squasha i nauczysz się podstawowych uderzeń (drive, drop, boast, cross – ale o tym już na treningu). Jeśli już trochę grasz, nasz certyfikowany trener wprowadzi Cię w podstawowe wymiany, poprawi złe nawyki i podpowie, co możesz zrobić, aby udoskonalić swoją technikę i poruszanie. Na trening możesz przyjść sam lub ze swoim sparingowym partnerem/partnerką.

Sebastian Weber – certyfikowany trener squasha

Certyfikowany trener squasha WSF level 1. Dzięki swojemu ponad 10-letniemu doświadczeniu Sebastian wie nie tylko, jak grać w squasha, ale także jak odpowiednio przekazywać wiedzę. Skupia się głównie na początkujących zawodnikach/czkach.

Podczas zajęć zwraca uwagę m.in. na odpowiedni uchwyt rakiety, poruszanie się po korcie oraz dokładność uderzeń.