Trening indywidualny z Adrianem Marszałem

Trening indywidualny z Adrianem Marszałem

Rozwijaj się pod okiem certyfikowanego trenera

Korzyści treningu z jednym z najlepszych zawodników w Polsce

  • będziesz trenować z jednym z najlepszych polskich graczy
  • otrzymasz mnóstwo wskazówek dotyczących poruszania po korcie, ułożenia ciała podczas uderzenia czy poprawnego chwytu rakiety
  • poprawisz tempo swojej gry – trener dopasuje szybkość zagrań tak, abyś czuła presję przeciwnika
  • Cena: 100zł/1h*
  • Cena kortu: -50%
  • Honorujemy karty: multisport, OK system, Medicover

* Cena dotyczy lekcji z trenerem, w zajęciach mogą uczestniczyć dwie osoby. Adrian dostępny jest we wtorki, czwartki i piątki po umówieniu treningu w recepcji klubu. Opłata za kort naliczana jest osobno.

Cena kortu -50%!

Sprawdź, czy trening z Adrianem jest dobrym rozwiązaniem dla Ciebie – skorzystaj z pierwszych zajęć i zapłać za kort połowę ceny.

Dołącz do nas

Trening indywidualny z Adrianem Marszałem – dla kogo?

Niezależnie od tego, na jakim poziomie zaawansowania jesteś, indywidualne zajęcia z Adrianem sprawią, że zaczniesz grać jeszcze lepiej. Nasz certyfikowany trener posiada nie tylko ogromną wiedzę praktyczną (2. rakieta w rankingu PZSQ w 2019 roku), ale także wie, jak ją przekazać. 

Jeśli dopiero zaczynasz, otrzymasz masę cennych wskazówek, dotyczących m.in. ułożenia ciała, ręki i rakiety podczas uderzenia oraz prawidłowego poruszania się po korcie. Jesteś doświadczoną zawodniczką? Adrian dopasuje (a z czasem podkręci) tempo gry adekwatnie do Twojego poziomu. Trener S4S prowadzi też profesjonalnych graczy (pierwsza 100. w Polsce) – tutaj główny nacisk kładzie na przygotowanie mentalne i selekcję uderzeń podczas meczu.

Adrian Marszał – certyfikowany trener squasha

Adrian Marszał

Adrian Marszał

Adrian Marszał to zawodnik i certyfikowany trener squasha, kiedyś numer 2. w rankingu PZSQ oraz Drużynowy Mistrz Polski z 2021 roku. Aktualnie skupia się głównie na uczeniu innych zawodników i zawodniczek oraz dzieci i młodzieży.

W trakcie zajęć Adrian zwraca szczególną uwagę na poprawne ułożenie ciała oraz rakiety podczas uderzenia i odpowiednie poruszanie się po korcie. Możesz mieć pewność, że na każdym treningu dostaniesz od Adriana kilka wartościowych wskazówek, które poprawią Twoją grę.

Zapraszamy do obejrzenia wywiadu z Adrianem Marszałem