Trening grupowy z Adrianem Marszałem

Trening grupowy z Adrianem Marszałem

Buduj formę z innymi zawodniczkami.

Dlaczego zajęcia squasha dla kobiet w naszym klubie?

  • godzina ćwiczeń prowadzona przez najlepszych polskich trenerów
  • poprawa skuteczności zagrań i poruszania się po korcie
  • bezkonkurencyjna cena
  • Cena: 45zł/1h*
  • Honorujemy karty: Multisport, OK System, Medicover

* opłata dotyczy zajęć z trenerem oraz kortów.

Pierwsze zajęcia za free!

Chcemy, abyś sama przekonała się o korzyściach treningów w naszym klubie squasha. Dlatego zapraszamy Cię na darmowe zajęcia.

Dołącz do nas

Do kogo skierowane są zajęcia?

Na trening squasha dla kobiet możesz zapisać się niezależnie od poziomu zaawansowania. Trener dobiera ćwiczenia tak, aby każda z zawodniczek pracowała nad poprawą swoich słabych stron – nieważne, czy dopiero zaczyna grę w squasha, czy gra już kilka lat. Poprawny uchwyt na rakiecie, nauka podstawowych uderzeń, poruszanie się po korcie, przyśpieszanie tempa gry i szlifowanie trudniejszych zagrań – wszystkie te elementy są doskonalone na damskich zajęciach grupowych.

Kto prowadzi damskie treningi squasha?

Adrian Marszał

Adrian Marszał

Adrian Marszał to zawodnik i certyfikowany trener squasha, kiedyś numer 2. w rankingu PZSQ oraz Drużynowy Mistrz Polski z 2021 roku. Aktualnie skupia się głównie na uczeniu innych zawodników i zawodniczek oraz dzieci i młodzieży.

W trakcie zajęć Adrian zwraca szczególną uwagę na poprawne ułożenie ciała oraz rakiety podczas uderzenia i odpowiednie poruszanie się po korcie. Możesz mieć pewność, że na każdym treningu dostaniesz od Adriana kilka wartościowych wskazówek, które poprawią Twoją grę.

Zapraszamy do obejrzenia wywiadu z Adrianem Marszałem