Turbo Spalanie

Turbo Spalanie

Zależy Ci na efektywnym treningu, który spali sporo kalorii i ładnie wyrzeźbi ciało?

Przyjdź do nas na odchudzające zajęcia Turbo spalanie, które dzięki temu, że bazują na interwałach, pozwalają w szybkim czasie osiągnąć pożądane efekty. Chcesz się przekonać? Zapisz się na trening.

Dołącz do nas

  • Czas trwania: 60 minut
  • Prowadzący: Tomasz Boczek
  • Intensywność: 3 – 4

Trening turbo spalanie

Turbo spalanie to trening interwałowy, w którym ćwiczenia o wysokiej intensywności przeplatane są z wysiłkiem o niskiej intensywności (np. naprzemiennie marsz i trucht). Tzw. aktywne przerwy sprawiają, że cały czas jesteś w ruchu, a efekty regularnego treningu można bardzo szybko zauważyć.

Jednocześnie zajęcia nie są typowym treningiem cardio, nastawionym tylko na spalanie kalorii. Ćwiczenia rzeźbią sylwetkę, ujędrniają ciało.

Turbo spalanie – efekty

Turbo spalanie to trening odchudzający, który:

  • spala sporo kalorii w krótkim czasie;
  • przyśpiesza metabolizm i ułatwia zrzucanie kilogramów;
  • modeluje sylwetkę, ujędrnia ciało;
  • podnosi wydolność oraz wytrzymałość organizmu;
  • poprawia kondycję fizyczną.

Dla kogo turbo spalanie?

Turbo spalanie to zajęcia skierowane zarówno do kobiet, jak i do mężczyzn. Jednak ze względu na to, że są to ćwiczenia o wyższej intensywności, wymagające kondycyjnie, nie są polecane osobom bardzo początkującym lub tym, którzy z różnych przyczyn nie mogą skakać, obciążać kolan – w takim wypadku lepiej sprawdzić pozostałe treningi fitness.

Odchudzające zajęcia fitness w Orzechu

W naszym klubie fitness w Orzechu dbamy o to, aby zajęcia były ciekawe i bezpieczne. Dlatego turbo spalanie prowadzi doświadczony instruktor, który dba o odpowiednią rozgrzewkę oraz rozciąganie po ćwiczeniach. W odchudzających treningach grupowych może uczestniczyć maksymalnie 15 osób, dlatego zachęcamy do tego, aby sprawdzić grafik fitness i zarezerwować miejsce.

Zainteresowany/a? Przejrzyj nasz grafik zajęć fitness oraz cennik.

Grafik zajęć Cennik