Cardio cross

Cardio cross

Szukasz zajęć, na których jednocześnie spalisz sporo kalorii, poprawisz wydolność organizmu i zbudujesz mięśnie?

Zapisz się cardio cross, trening będący połączeniem ćwiczeń wytrzymałościowych oraz siłowych. Sprawdź grafik fitness i zapisz się na zajęcia.

Dołącz do nas

  • Czas trwania: 60 minut
  • Prowadzący: Robert Olczy
  • Intensywność: 4 – 5

Trening cardio cross

Cardio cross to trening wytrzymałościowo-siłowy, którego celem jest poprawa sprawności fizycznej – rozwój mięśni, zwiększanie wydolności organizmu, kształtowanie sylwetki. Dzięki swojej intensywności oraz szybko zmieniającym się ćwiczeniom (na 30 sek. pracy przypada 15 sek. przerwy), jest również zróżnicowany, przez co jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, których nużą monotonne ćwiczenia na siłowni.

Cardio cross – efekty

Podczas zajęć cardio cross angażowane jest całe ciało, a efektem tego jest:

  • wzmocnienie i wyrzeźbienie mięśni, poprawa siły;
  • spalanie tkanki tłuszczowej;
  • poprawa wydolności krążeniowo-oddechowej oraz wytrzymałości;
  • poprawa koordynacji, równowagi i szybkości.

Dla kogo cardio cross?

Cardio cross jest treningiem intensywnym, wymagającym kondycyjnie, dlatego kierowany jest głównie do osób, które ćwiczą już od dłuższego czasu i chcą poprawić swoją sprawność, wytrzymałość. Zajęcia prowadzone są na poziomie zaawansowanym, dlatego nie polecamy ich osobom początkującym lub tym, które nie powinny obciążać stawów. Cardio cross będzie natomiast doskonałym uzupełnieniem treningów na siłowni, a także sposobem na poprawienie wydajności organizmu np. wtedy, gdy regularnie grasz w squasha.

Grupowe zajęcia fitness w Orzechu

Treningi cardio cross w naszym klubie fitness w Orzechu odbywają się pod okiem doświadczonego instruktora, a ilość miejsc na zajęciach jest ograniczona. Dzięki temu trener może zwrócić uwagę na poprawność wykonywania ćwiczeń, prawidłową technikę, dzięki której nabywasz odpowiednich wzorców ruchowych. Dodatkowo trening poprzedzony jest rozgrzewką i zakończony rozciąganiem, co zapobiega występowaniu urazów, kontuzji. Przyjdź na pierwsze zajęcia fitness i przekonaj się, czy cardio cross jest dla Ciebie.

Zainteresowany/a? Przejrzyj nasz grafik zajęć fitness oraz cennik.

Grafik zajęć Cennik