BPU – Brzuch Pośladki Uda

BPU – Brzuch Pośladki Uda

Zależy Ci na tym, aby wymodelować nogi, pośladki i brzuch?

Proponujemy Ci zajęcia fitness, które skupiają się właśnie na tych partiach!

Podczas treningów BPU wzmocnisz mięśnie, a także wysmuklisz ciało, a dzięki różnorodności ćwiczeń na pewno się nie znudzisz. Sprawdź, kiedy prowadzimy BPU i zarezerwuj miejsce.

Dołącz do nas

  • Czas trwania: 60 minut
  • Prowadzący: Tomasz Boczek
  • Intensywność: 3 – 4

BPU – co to?

BPU to skrót od brzuch, pośladki, uda. W ten sposób określany jest trening, którego celem jest wzmocnienie i wymodelowanie dolnych partii ciała. Zajęcia opierają się na powtarzaniu konkretnych zestawów ćwiczeń, dzięki czemu poprawiają siłę, kształt oraz elastyczność mięśni. Zwykle, w ramach urozmaicenia i zwiększenia intensywności, część ruchów wykonywanych jest z dodatkowym obciążeniem.

Efekty ćwiczeń BPU

Zajęcia BPU mają charakter kształtująco-wzmacniający, a efekty, jakich możesz się spodziewać po regularnych treningach to m.in.:

  • ujędrnione nogi, pośladki i brzuch;
  • poprawa metabolizmu, szybsze spalanie tkanki tłuszczowej;
  • uelastycznienie, wzmocnienie i poprawa siły mięśni.

Dla kogo zajęcia BPU?

BPU to trening o średniej intensywności, dlatego polecany jest tak naprawdę dla każdego. Ze względu na to, że zajęcia nastawione są głównie na wzmacnianie, BPU to dobry wybór dla początkujących, a także osób z nadwagą, które muszą uważać na to, aby nie obciążać zbytnio stawów. Najchętniej wybierają go kobiety, aczkolwiek zajęcia fitness skierowane są również do mężczyzn.

Klub fitness w Orzechu, treningi grupowe

Zależy Ci na efektywnym, ale bezpiecznym i urozmaiconym treningu? Zapisz się na zajęcia BPU do naszego klubu fitness. Ćwiczenia prowadzi doświadczony trener, który zwróci uwagę na poprawną technikę oraz zmobilizuje Cię do regularnej aktywności. Treningi z modelowania brzucha, ud i pośladków organizowane są w maksymalnie czternastoosobowych grupach, dzięki czemu nasz prowadzący może mieć kontrolę nad pracą wszystkich uczestniczek i uczestników. A jeśli ciągle będzie Ci mało, sprawdź pozostałe zajęcia fitness.

Zainteresowany/a? Przejrzyj nasz grafik zajęć fitness oraz cennik.

Grafik zajęć Cennik