Boot camp

Boot camp

Chcesz wzmocnić całe ciało, poprawić wytrzymałość, szybkość i kondycję?

Zapisz się na treningi grupowe boot camp prowadzone pod okiem doświadczonego instruktora, a także sprawdź, co dzięki nim osiągniesz.

Dołącz do nas

  • Czas trwania: 60 minut
  • Prowadzący: Tomasz Boczek
  • Intensywność: 4 – 5

Trening boot camp

Boot camp to intensywne zajęcia fitness inspirowane treningiem wojskowym. Składają się z sekwencji ćwiczeń, które wykonywane są w ramach obwodów. Mogą to być znane wszystkim ćwiczenia, jak przysiady i pompki, a także ich zmodyfikowane wersje, abyś nie zaznał/a nudy nawet wtedy, gdy regularnie przychodzisz na zajęcia.

Boot camp – cel, efekty treningu wojskowego

Boot camp to niezwykle efektywny trening na całe ciało. Wzmacnia różne partie mięśniowe, poprawia motorykę, wytrzymałość, wydolność organizmu. Już po kilku zajęciach zauważysz, że zwiększa się elastyczność Twoich mięśni oraz stawów. A jeśli będziesz przychodzić na treningi regularnie, wysmuklisz sylwetkę i spalisz tkankę tłuszczową.

Dla kogo?

Treningi boot camp skierowane są zarówno do kobiet, jak i do mężczyzn bez ograniczeń wiekowych. A jeśli trenujesz squasha, zapisz się na zajęcia, ponieważ dzięki nim popracujesz nad szybkością i wytrzymałością podczas zawodów. I doskonałym przykładem jest 16. rakieta polski, czyli Marek Dobry, który regularnie uczęszcza na boot camp.

Ze względu na wysoką intensywność zajęć, nie są one polecane osobom bardzo początkującym – sprawdź nasze pozostałe treningi fitness, aby wybrać coś dla siebie.

Zajęcia fitness w Orzechu

Treningi boot camp odbywają się w niedużych, maksymalnie dziesięcioosobowych grupach, a ich uczestnicy nawzajem się motywują. Ograniczona liczba osób na zajęciach dodatkowo sprawia, że instruktor może zwrócić uwagę na poprawność wykonywania ćwiczeń przez poszczególnych trenujących.

Aby zadbać o Twoje bezpieczeństwo, nasze trening boot camp rozpoczyna się rozgrzewką, a kończy rozciąganiem, dzięki czemu zminimalizujesz ryzyko kontuzji, naderwania mięśni.

Zainteresowany/a? Przejrzyj nasz grafik zajęć fitness oraz cennik.

Grafik zajęć Cennik