Body workout

Body workout

Szukasz alternatywy dla siłowni? Chcesz wzmocnić mięśnie i poprawić siłę, a przy okazji wymodelować sylwetkę?

Przyjdź na zajęcia full body workout, podczas których będziesz pracować nad wyglądem całego ciała. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Dołącz do nas

  • Czas trwania: 60 minut
  • Prowadzący: Tomasz Boczek
  • Intensywność: 3 – 4

Full body workout

Full body workout (FBW) to kompleksowy trening całego ciała, który nastawiony jest na zaangażowanie jak największej ilości partii mięśniowych, dzięki czemu rozwijasz całą sylwetkę.

Zajęcia full body workout podzielone są na dwie części – intensywne cardio, które podnosi tętno i przyśpiesza spalanie kalorii oraz ćwiczenia wzmacniające, siłowe z wykorzystaniem ciężaru własnego ciała lub dodatkowego sprzętu – hantli, gum, sztang.

Efekty FBW

Full body workout umożliwia równomierny rozwój całej sylwetki, wszystkich partii mięśniowych. Dzięki regularnym treningom:

  • poprawisz ogólny wygląd całego ciało;
  • wzmocnisz mięśnie i zwiększysz siłę;
  • dzięki ćwiczeniom wielostawowym podkręcisz metabolizm i przyśpieszysz spalanie tkanki tłuszczowej;
  • delikatnie wyrzeźbisz ręce, brzuch, czy nogi;
  • wzmocnisz mięśnie głębokie, dzięki czemu poprawisz stabilizację, koordynację ruchową.

Dla kogo grupowy trening siłowy?

Full body workout to trening, który jest polecany dla każdego – zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych. Może stanowić alternatywę do zajęć na siłowni, zwłaszcza jeśli nie wiesz, jak korzystać z maszyn, czy poprawnie ćwiczyć z wolnymi ciężarami. Sprawdzi się także w przypadku osób zabieganych, mających mało czasu – podczas 60 min popracujesz nad całym ciałem, zadbasz o ogólny rozwój sylwetki.

FBW polecamy kobietom i mężczyznom bez ograniczeń wiekowych, o różnej kondycji.

Trening fitness w Orzechu

Chcesz, aby Twoje treningi były maksymalnie skuteczne, lecz jednocześnie bezpieczne? Postaw na urozmaicone ćwiczenia i poprawną technikę wykonywania poszczególnych ruchów pod okiem instruktora. W naszym klubie fitness prowadzimy 60-minutowe zajęcia full body workout, które zawierają w tym rozgrzewkę i rozciąganie. Dzięki ograniczonej ilości miejsc instruktor może zwrócić uwagę na wszystkich uczestników, a także podpowiedzieć im, co poprawić.

Zainteresowany/a? Przejrzyj nasz grafik zajęć fitness oraz cennik.

Grafik zajęć Cennik