Trening personalny z Iloną

Trening personalny z Iloną

Chcesz zapisać się na trening personalny, który będzie dobrany do Twoich potrzeb i możliwości?

Umów się na zajęcia z Iloną – instruktorką, która zadba o Twoją kondycję i da Ci sporą dawkę motywacji do kolejnych ćwiczeń.

Zadzwoń i zapytaj o wolne terminy.

Dołącz do nas

Ilona Wolny – trenerka personalna w S4S

Ilona Wolny posiada tytuł magistra wychowania fizycznego zdobyty na AWF w Katowicach oraz ukończyła studia na kierunku edukacja dla bezpieczeństwa. Oprócz tego jest absolwentką studiów podyplomowych z psychodietetyki.

Nieustannie poszerza swoją wiedzę i umiejętności, czego dowodem jest ukończenie kursu:

  • instruktora personalnego;
  • instruktora rekreacji ruchowej;
  • pilatesu.

Chętnie bierze udział w szkoleniach z zakresu zajęć aerobikowych oraz wzmacniających, dzięki czemu prowadzone przez nią treningi są nie tylko skuteczne, ale również urozmaicone, różnorodne. Ilona może pochwalić się także certyfikatem mindfulness, treningu uważności.

Dla kogo trening personalny z Iloną?

Podczas zajęć indywidualnych Ilona dostosowuje trening personalny do możliwości fizycznych klientów, a także efektów, jakie chcą osiągnąć. Zwraca bardzo dużą uwagę na zachowanie prawidłowej postawy ciała podczas ćwiczeń, dzięki czemu treningi są skuteczne oraz bezpieczne.

Specjalizuje się zarówno w zajęciach wzmacniających, pilatesie, jak i w treningach interwałowych, tabata. Równie chętnie prowadzi treningi obwodowe.

Ilona będzie idealną instruktorką dla osób, które są początkujące i chcą wypracować odpowiednią technikę. Na treningi z nią chętnie zapisują się też osoby wysportowane, które chcą poprawić zakres ruchów, wzmocnić wybrane partie mięśniowe.

Zajęcia fitness w Orzechu

Ilona prowadzi nie tylko treningi personalne w Orzechu, ale również zajęcia fitness w naszym klubie S4S. Spotkasz ją na:

A po treningu…

W czasie wolnym Ilona pogłębia wiedzę z zakresu psychologii oraz dietetyki, co, obok sportu, jest jej największą pasję. Lubi także próbować różnych nowych aktywności, a dawkę adrenaliny dostarczają jej górskie wycieczki rowerowe. Uwielbia literaturę, czytanie jest jej sposobem na wieczorny relaks.

Zainteresowany/a? Przejrzyj nasz grafik zajęć fitness oraz cennik.

Grafik zajęć Cennik