Trening personalny z Dominiką

Trening personalny z Dominiką

Chcesz rozpocząć trening siłowy, ale nie wiesz, jak się do tego zabrać?

Zapisz się na trening personalny z Dominiką, której specjalizacją są ćwiczenia siłowe.

Stworzy dopasowany do Ciebie plan, a także będzie pilnować, abyś wszystkie ruchy wykonywał/a poprawnie. Przekonaj się o skuteczności jej treningów w S4S w Orzechu.

Dołącz do nas

Dominika – trenerka personalna w S4S

Dominka ukończyła kurs trenera personalnego, a także instruktora fitness, dzięki czemu może prowadzić dla Ciebie skuteczne i bezpieczne zajęcia indywidualne w klubie S4S w Orzechu.

Oprócz tego odbyła kurs na:

  • instruktora fitness;
  • sędzię podczas zawodów z podnoszenia ciężarów.

Aby zaoferować zróżnicowane, efektywne treningi, stale się uczy, czego dowodem są m.in. szkolenia i warsztaty z:

  • treningu obwodowego;
  • zajęć typu power pump;
  • trójboju siłowego;
  • worków bułgarskich;
  • zdrowego kręgosłupa (medical fitness).

Dla kogo trening personalny z Dominiką?

Dominika może opracować plan treningów personalnych, który będzie dopasowany do Twoich potrzeb oraz celów sportowych. Jednak to, w czym się specjalizuje i nieustannie kształci, to trening siłowy oraz medical fitness.

Ćwiczenia odbywają się w naszej nowocześnie wyposażonej siłowni, uczestnicy zajęć mogą korzystać z całego sprzętu, m.in. ze sztang i ciężarków, piłek lekarskich, a także strefy crossfit. Trening siłowy z Dominiką będzie odpowiedni dla osób, które chcą popracować nad rzeźbą lub wzmocnić mięśnie, dlatego zapraszamy na niego w szczególności uczęszczających do nas graczy squasha.

Wykonujesz pracę siedzącą, cierpisz na ból pleców? Dzięki temu, że Dominika pasjonuje się medical fitness, może zadbać o Twój kręgosłup na zajęciach indywidualnych.

Zajęcia fitness w Orzechu

A po treningu…

Jedną ze sportowych pasji Dominiki jest medical fitness i poświęca sporo czasu, aby zgłębić wiedzę na ten temat. A gdy chce się zrelaksować lub po prostu, zająć czymś innym to… śpiewa. Prywatnie kocha zarówno muzykę, jak i śpiewanie. Kto wie, może podczas treningu personalnego uda Ci się ją namówić, aby coś dla Ciebie zanuciła? Nie przekonasz się, dopóki nie umówisz się na zajęcia indywidualne.

Zainteresowany/a? Przejrzyj nasz grafik zajęć fitness oraz cennik.

Grafik zajęć Cennik