Sala do innych zajęc ruchowych

Sala do innych zajęc ruchowych

Szukasz sali sportowej do swoich treningów, zajęć?

Wynajmij dobrze wyposażoną, nowoczesną salę w S4S, przeznaczoną do różnych aktywności. Sprawdź, co możemy Ci zaoferować.

Zapytaj o wolne terminy

Sprawdź cennik

  • Sala sportowa o powierzchni … m2
  • Klimatyzacja
  • Darmowy parking
  • Szatnie z prysznicem

Sala sportowa na wynajem – wyposażenie, sprzęt

Udostępniamy klimatyzowaną salę sportową, która przeznaczona jest do różnych aktywności ruchowych. Oprócz boiska do koszykówki, boiska do badmintona i ping-ponga, posiada lustra oraz podstawowy sprzęt fitness, m.in.:

  • piłki fitball;
  • stepy;
  • skrzynie plyometryczne.

Możliwe jest także zniesienie podstawowego sprzętu jak maty, hantle czy kettleball z siłowni. Dodatkowo na sali znajduje się profesjonalny sprzęt grający.

Halę udostępniamy osobom indywidualnym, trenerom personalnym czy szkołom. Sprawdź cennik oraz napisz do nas, a sprawdzimy wolne terminy i wyślemy wszystkie szczegóły rezerwacji. 

Wynajem sali na imprezy integracyjne

Możliwe jest również wynajęcie naszej klimatyzowanej sali o powierzchni … m2 na imprezy integracyjne, firmowe czy okolicznościowe – zarówno w tygodniu, jak i w weekendy. W takim wypadku cena oraz warunki wynajmu każdorazowo ustalane są indywidualnie z klientem. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń do nas lub odwiedź klub 4S4 i ustal wszystkie szczegóły.

Sala sportowa w Orzechu

Nasza sala sportowa, oprócz bogatego wyposażenia, posiada również klimatyzację, dzięki czemu zajęcia/treningi, odbywają się w komfortowych warunkach. Dojazd do naszego obiektu jest prosty, na miejscu udostępnione są też bezpłatne miejsca parkingowe. Możesz też skorzystać z szatni z prysznicami.