Boisko do badmintona

Boisko do badmintona

Potrzebujesz miejsca, w którym będziesz mógł/mogła zagrać w badmintona?

Zapraszamy do klubu S4S w Orzechu, gdzie możesz wynająć salę sportową wraz ze sprzętem do badmintona – siatką, rakietami i lotkami.

Zapytaj o wolne terminy

Sprawdź cennik

  • Sala sportowa o powierzchni … m2
  • Klimatyzacja
  • Darmowy parking
  • Szatnie z prysznicem

Boisko do badmintona na wynajem

Nie masz gdzie ćwiczyć grę w badmintona? A może chcesz miło spędzić czas ze znajomymi? Skorzystaj z naszej sali sportowej o powierzchni … m2, którą wynajmujemy na godziny.

Boisko do badmintona na wynajem w Orzechu jest w pełni wyposażone. Oprócz siatki zapewniamy rakietę i lotki, dzięki czemu brak własnego sprzętu nie jest przeszkodą, aby się dobrze bawić i zadbać o swoją sprawność fizyczną.

Oferta dla osób indywidualnych, szkół, klubów sportowych

Z oferty S4S mogą skorzystać zarówno osoby indywidualne, które chcą rekreacyjnie pograć, jak i kluby sportowe, gracze, a także szkoły, które nie mają warunków do tego, aby organizować ciekawe zajęcia u siebie.

Boisko do badmintona można wynająć w godzinach otwarcia klubu, zarówno w tygodniu, jak i weekend. Wymagana jest wcześniejsza rezerwacja, której można dokonać telefoniczne, mailowo lub bezpośrednio w naszym klubie, w recepcji.

Klub fitness w Orzechu

Nasz klub fitness w Orzechu zlokalizowany jest przy głównej ulicy, dzięki czemu dojazd jest łatwy i bezproblemowy. Przy obiekcie znajduje się darmowy parking, z którego możesz skorzystać. Aby zapewnić wszystkim odwiedzającym komfort, udostępniamy klimatyzowaną salę sportową. Oprócz tego możesz skorzystać z nowoczesnej szatni, w której znajdują się również prysznice. A po zajęciach badmintona, zapraszamy do nas na trening squasha czy zajęcia fitness.