Co u nas słychać

Aktualności
18 grudnia

Świąteczny Turniej Charytatywny w S4S

Drodzy zawodnicy, z nieopisaną radością chcielibyśmy się z Wami podzielić niezwykłymi wiadomościami dotyczącymi Świątecznego Turnieju Charytatywnego, który odbył się w minioną sobotę w naszym klubie!

Przede wszystkim serdecznie dziękujemy wszystkim zawodnikom, którzy przybyli z różnych części Polski, aby wziąć udział w tym wyjątkowym wydarzeniu. Wasza obecność i zaangażowanie umożliwiły zebranie środków na prezenty świąteczne dla 52 podopiecznych Domu Dziecka w Piekarach Śląskich. Wasze wsparcie i sportowe umiejętności dodały temu turniejowi wyjątkowej wartości, a wasza hojność podczas licytacji dała dzieciom radość na nadchodzące Święta.

Z tego miejsca chcielibyśmy podziękować firmie Auto Partner, która nie tylko zaangażowała się w nasz turniej, ale wspólnie stworzymy niezwykły projekt o którym więcej dowiecie się już wkrótce.

Dziękujemy również wszystkim sportowcom, którzy przekazali wyjątkowe perełki na naszą licytację: Ali Farag – علي فرج, Victor CROUIN, Piëdro Schweertman, Adrian Marszał, Kuba Wasilewski, Mark Bellinger, Torrie Malik, Curtis Malik, Andrzej Pluta, Grégory Gaultier, Viktor Byrtus, Jakub Kamiński, Piotr Brzoska, Krzysztof Stawiarski, Kuba Kamiński.

Jesteśmy rownież pod ogromnym wrażeniem ile osób zdecydowało się na wykup prezentów indywidualnych dla maluchów. Macie wielkie serca!

Dodatkowe podziękowania dla Pizza Szybki Lopez, która zadbała o naszych zawodników podczas gry oraz Fotografia Patryk Kołodziej dzięki, któremu mamy cudowną pamiątkę.