Co u nas słychać

Aktualności
11 września

Srebrny medal Julii Patałąg na Mistrzostwach Polski Północnej w Gdańsku!

W miniony weekend reprezentanci naszego klubu walczyli w Gdańsku na Mistrzostwach Polski Północnej w klubie „Centrum Sportów Rakietowych” (08-10.09.2023).

Ogromne gratulacje dla Julii Patałąg, która po zaciętym finale ze swoją koleżanką z reprezentacji Sofiią Zrazhevską zajęła drugie miejsce w turnieju damskim! Mecz zakończył się wynikiem 3:2 dla Sofii (11:6, 11:1, 8:11, 6:11, 11:4). Jest to świetne rozpoczęcie sezonu dla naszej zawodniczki. Trzymamy kciuki, aby cały sezon był równie udany. Kajetan Lipski po ciężkiej walce z Mateuszem Marcinkowskim w ćwierćfinale, ostatecznie zajął 8 miejsce w kategorii open. 

W turnieju zagrał również Jakub Woziwodzki, który finalnie zajął 25 miejsce. Łukasz Piasecki oraz Bartosz Nowicki stoczyli walkę o miejsce 39, która zakończyła się wynikiem 3:1 dla Łukasza. 

Turnieje kategorii A są z pewnością emocjonującymi wydarzeniami dla wszystkich miłośników sportu. Bez względu na to, czy jesteś zawodnikiem, kibicem czy tylko pasjonatem sportu, Mistrzostwa Regionalne to dwie rzeczy – intensywna rywalizacja i spektakularne umiejętności. Kibicujcie naszym reprezentantom, ponieważ wiele wymagających turniejów czeka na nich w sezonie 2023/24!

Photo credit: Patryk Kołodziej
Drabinki