Co u nas słychać

Aktualności
26 czerwca

DRUŻYNY S4S SerwiTech Pro Team Orzech ZDOBYŁY 3 MIEJSCA NA SNS FOODS DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI 2024💛🖤!

Kochani emocje po mistrzostwach już opadły wiec pora na podsumowanie naszego HISTORYCZNEGO SUKCESU.

W 1 rundzie mistrzostw drużyna męska S4S SerwiTech Pro Team Orzech rozegrała mecz z drużyną Wściekłe Piłki i Energiczne Ruchy- D.O.L który zakończył się wynikiem 4:0. Mecz ten dał naszej drużynie awans do ćwierćfinału w którym zmierzyliśmy się z Legią Warszawa. Mecz zakończył się z wynikiem 3:1 i dal nam awans do półfinału. Półfinał rozegrany z drużyną Atras Squash Team zakończył się z wynikiem 1:3. W meczu o 3 miejsce zmierzyliśmy się z drużyną Streamsoft Squash4You powered by MMS.  Wygrana z wynikiem 3:0 zagwarantowała nam 3 miejsce!

W 1 rundzie mistrzostw drużyna damska S4S SerwiTech Pro Team Orzech rozegrała mecz z drużyną SCT Ladies Squash Team Pszczyna który zakończył się wynikiem 3:0. Mecz ten dał naszej drużynie awans do półfinału w którym dziewczyny zmierzyły się z drużyną Biała Szuflada Hugonacademy. Mecz zakończył się z wynikiem 1:2. W meczu o 3 miejsce dziewczyny zmierzyły się z drużyną School of Squash Team1. Wygrana z wynikiem 2:1 zagwarantowała nam 3 miejsce!

W 1 rundzie mistrzostw drużyna S4S Squash For Silesia Team 2 rozegrała mecz z drużyną Kolagen Pro który zakończył się wynikiem 3:1. Mecz ten dal naszej drużynie awans do ćwierćfinału w którym zmierzyliśmy się z Atras Squash Team- srebrnymi medalistami mistrzostw. Mecz zakończył się wynikiem 0:3. W meczu o 5 miejsce zmierzyliśmy się z Legią Warszawa. Rozgrywki zakończyły się wynikiem 2:2 z przewagą w setach drużyny przeciwnej. DrużynaS4S Squash For Silesia Team 2 zakończyła DMP 2024 na 6 miejscu!

Dwa brązowe medale oraz 6 miejsce zdobyte przez nasze drużyny są dla nas powodem do dumy. Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim naszym zawodnikom oraz zawodniczkom za ten owocnie zakończony sezon podczas którego wykonali ogromna pracę która doprowadziła nas na podium DMP 2024! 

Ogromne brawa dla całego Teamu S4S za współpracę podczas minionego sezonu!

Dziękujemy naszym sponsorom, którzy wspierali nas przez cały sezon💛🖤:

Serwitech

SMG Silesia Motors Group

AUTO Kar Man

Już nie umiemy doczekać się następnego sezonu i wrócimy silniejsi podczas Drużynowych Mistrzostw Polski 2025🤫, 

Team S4S💛🖤!