Co u nas słychać

Aktualności
18 stycznia

Darmowe zajęcia dla dzieci w S4S

Zapraszamy dzieciaki z domów dziecka ze Śląska na darmowe zajęcia squasha w klubie S4S Sport For Silesia w Orzechu!

Cieszymy się, że możemy ogłosić nowy projekt, który dedykowany jest dzieciom z domów dziecka ze Śląska. Chcemy zaprosić was wszystkich na darmowe zajęcia squasha, które będą odbywać się co poniedziałek od 15:00 do 17:00 w naszym klubie S4S Sport For Silesia w Orzechu. To wspaniała okazja, aby zacząć przygodę ze sportem, który dostarcza nie tylko świetnej zabawy, ale również wspiera zdrowy rozwój fizyczny i mentalny.

Nasze zajęcia będą prowadzone przez doświadczonego trenera Łukasza Piaseckiego, który doskonale zna się na grze w squasha i ma dużą pasję do dzielenia się swoją wiedzą z innymi. Jego profesjonalne podejście i pełne zaangażowanie zapewnią dzieciom nie tylko naukę, ale również sposób na aktywne spędzenie wolnego czasu.

Musimy zaznaczyć, że to wszystko jest możliwe dzięki zaangażowaniu i wsparciu Fundacji AutoPartner, której serdecznie dziękujemy za finansowanie tego projektu. Dzięki ich hojności możemy dostarczyć dzieciom nie tylko zajęcia, ale również potrzebny sprzęt oraz odpowiednie warunki do gry.

Zachęcamy wszystkie dzieci z domów dziecka ze Śląska, które są zainteresowane squashem lub chciałyby spróbować czegoś nowego, do przyjścia na nasze zajęcia. Nie potrzebujecie żadnego doświadczenia ani specjalnych umiejętności – wszyscy są mile widziani!

Aby wziąć udział w zajęciach, prosimy o wcześniejsze zgłoszenie swojego udziału telefonicznie lub mailowo. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego zachęcamy do jak najszybszego kontaktu.

Szczegóły dotyczące zajęć:
Dzień: Poniedziałek
Godziny: 15:00 – 17:00
Lokalizacja: Klub S4S Sport For Silesia, Orzech
Trener: Łukasz Piasecki

Kontakt:
Tel: 608-890-350
 Email: info@s4silesia.pl 

S4S Sport For Silesia – Wspólnie kształtujemy przyszłość sportu!