Co u nas słychać

Aktualności
12 października

Boks w S4S

Dołącz do nas i odkryj swoje wewnętrzne tętno wojownika!

Czy marzysz o niesamowitej kondycji, pewności siebie i silnym ciele? Jeżeli tak, mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! Zapraszamy na zajęcia z boksu, które łączą w sobie trening siłowy, cardio i techniki walki.

O co chodzi w tych zajęciach?

Nasze zajęcia z boksu to nie tylko trening, to pełne zaangażowanie i adrenalina, które pozwolą Ci wypuścić stres i odreagować codzienne napięcie. Pod okiem doświadczonych trenerów nauczysz się poprawnej techniki bokserskiej oraz przygotowania taktycznego do walki.

Dlaczego warto?

Wzmacniasz całe ciało, boks to sport, który angażuje niemalże wszystkie grupy mięśni. Trening zwiększa wytrzymałość, siłę i elastyczność Twojego ciała. Poprawiasz kondycję, to intensywny trening cardio, który zwiększa wydolność serca i płuc.

Kto może uczestniczyć?

Zajęcia z boksu są otwarte dla wszystkich – niezależnie od płci, wieku czy poziomu umiejętności. Niezależnie, czy jesteś początkujący, czy doświadczony, nasi trenerzy doskonale dostosują trening do Twoich indywidualnych możliwości i celów.

Jak się zapisać?

Aby dołączyć, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu 608-890-350 lub odwiedź naszą stronę internetową www.s4silesia.pl